Lokalizacja: Główna O firmie

Biuro Rachunkowe Justyna Jachimek proponuje Państwu kompleksowe usługi księgowe

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat . Początkowo działaliśmy pod nazwą Biuro Rachunkowe Celina Jurczyk a od stycznia 2018r kontynuując zdobyte doświadczenie zawodowe świadczymy usługi księgowe pod nazwą Biuro Rachunkowe Justyna Jachimek.

Biuro współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz z osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi księgowej z zachowaniem obecnie obowiązujących przepisów podatkowych. Reprezentujemy Państwa przed Urzędami Skarbowymi i ZUS oraz wspieramy na każdym etapie prowadzonej działalności.

Prowadzimy uproszczoną księgowość, zajmujemy się obsługą kadrowo- płacową, sporządzamy deklaracje podatkowe. Zajmujemy się także ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencją na potrzeby podatku VAT oraz ewidencją zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych.

Mając na uwadze ciągłość zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych poczuwamy się do ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji zawodowych i śledzenia obecnej sytuacji prawnej. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń. Posiadamy w tym zakresie odpowiednie ubezpieczenie OC. Wszelkie dokumenty i dane Klienta są objęte tajemnicą handlową i chroni je ustawa o ochronie danych osobowych oraz klauzula poufności. Zgodnie z podpisaną umową, Biuro jak i wszyscy jego pracownicy są zobowiązani do zachowania w tajemnicy wszystkich okoliczności, o których dowiedzieli się w związku z wykonywanym zleceniem. Obowiązek zachowania tajemnicy trwa nadal po wygaśnięciu umowy.

W skład naszego zespołu wchodzą osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. Cały czas pogłębiamy wiedzę z zakresu księgowości, uczestnicząc w wielu szkoleniach. Ponadto dysponujemy stałym dostępem do specjalistycznych publikacji i serwisów branżowych.